234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi kapával

646. Koffán Károly (Geresd, 1909 - Budapest, 1985)

Férfi kapával

tus, papír

295*215 mm

j.j.l.: ... szeretettel Koffán