234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Legelésző birkák

513. Illés Árpád (Kisköcsk, 1908 - Budapest, 1980)

Legelésző birkák

olaj, vászon

27,5*39,5 cm

j.j.l.: Illés Á. Szada

sérült