234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Falusi iskolában, 1866

187. Jakobey Károly (Kula, 1825 - Budapest, 1891)

Falusi iskolában, 1866

olaj, vászon

50*72 cm

j.j.l.: Jakobey K. 1866; ho. autográf felirat: Jakobey 1866; kiállítva: Gyerek/Kor/Kép: Gyermek a magyar képzőművészetben, Budapesti Törtneti Múzeum,

2013.; Ernst Aukció, 1922, 201. tétel