187. Jakobey Károly (Kula, 1825 - Budapest, 1891)
Falusi iskolában, 1866
olaj, vászon
50*72 cm
j.j.l.: Jakobey K. 1866; ho. autográf felirat: Jakobey 1866; kiállítva: Gyerek/Kor/Kép: Gyermek a magyar képzőművészetben, Budapesti Törtneti Múzeum,
2013.; Ernst Aukció, 1922, 201. tétel