234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vasárnap délelőtt

492. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

Vasárnap délelőtt

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Nyilasy