234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Patakpart, 1921

478. Lovas Lajos (Szeged, 1866 - Budapest, 1935)

Patakpart, 1921

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Lovas Lajos 921