234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hunyadi János halála, freskóterv a ferencvárosi plébániatemplomhoz

204. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

Hunyadi János halála, freskóterv a ferencvárosi plébániatemplomhoz

olaj, vászon

110*80 cm

j.j.l.: L.K.