234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágoscsendélet, 1919

580. Tichy Kálmán (Rozsnyó, 1888 - Budapest, 1968)

Virágoscsendélet, 1919

tempera, papír

225*175 mm

j.j.l.: Tichy Kálmán 1919