234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ifjú hölgy portréja, 1821

155. Gebhardt, Johann Andreas (működött a 19. sz. első felében)

Ifjú hölgy portréja, 1821

olaj, vászon

78*60,5 cm

j.h.o.: Joh. And. Gebhardt pinxit 1821