234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Éjszakai tűzvész, 1863

89. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Éjszakai tűzvész, 1863

olaj, vászon

25*32 cm

j.k.l.: Vastagh 1863