234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Temetőkert, 1923

248. Ramold Lajos (Budapest, 1890 - 1949)

Temetőkert, 1923

olaj, vászon

30*45 cm

j.b.l.: Ramold L. 1923