234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Elhagyott tanya"

594. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

"Elhagyott tanya"

olaj, farost

45*75 cm

j.b.l.: Fejér Cs.

keret nélkül