234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Önarckép napsütésben

589. Endresz Alice (Káptalantóti, 1899 - 1953)

Önarckép napsütésben

olaj, vászon

48,5*62,4 cm

j.j.l.: Endresz A., ho.: Virágcsendélet

sérült