234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pamlagon

330. Eisenhut Ferenc (Németpalánka, 1857- München, 1903)

Pamlagon

olaj, fa

9,5*18 cm

j.j.l.: Szíves emlékül K. B. Eisenhut F.