316. Bihari Sándor (Rézbánya, 1855 - Budapest, 1906)
Krisztus levétele a keresztről
olaj, vászon
62*38 cm
j.b.f.: Bihari Sándor; ho.: Bihari Sándor hagyatéki cédula 1906 és kiállítási címke töredék