234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szerelmesek

725. Barcsay Jenő (Katona, 1900 - Szentendre, 1988)

Szerelmesek

litográfia, papír

195*165 mm

j.j.l.: Barcsay, k.l.: 19/100