234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágos udvar, 1904

561. Ujváry Ignác (Pest, 1860 - Kisoroszi, 1927)

Virágos udvar, 1904

olaj, vászon

44,5*65 cm

j.b.l.: Ujváry I. 1904