234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágcsendélet, 1973

654. Ridovics László (Szombathely, 1925 - Budapest, 2018)

Virágcsendélet, 1973

olaj, farost

80*60 cm

j.b.f.: Ridovics L. 73