234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mária Terézia, mint magyar királyné

133. Meytens, Martin von (Hága, 1648 - Stockholm, 1736) köre

Mária Terézia, mint magyar királyné

olaj, vászon

239*149 cm