234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Várakozás

477. Skuteczky Döme (Kisgajár, 1849 - Besztercebánya, 1921)

Várakozás

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Skuteczky D.