234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Természetben", 1979

692. Tóth Ernő (Sajócseg, 1949 - )

"Természetben", 1979

pasztell, farost

67,5*69,5 cm

j.j.l.: Tóth E. 79