234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A hal jegyében

759. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

A hal jegyében

olaj, farost

80*33 cm

j.j.l.: Szász, ho: autográf ajándékozási felirat