234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Családi vacsora, 1951

769. Mokry - Mészáros Dezső (Sajóecseg, 1881 - Miskolc, 1970)

Családi vacsora, 1951

festett, égetett cserép

d: 28,5 cm

j. ho.: MD 1951

sérült