305. Kárpáthy Jenő (Debrecen, 1870 - Budapest, 1950)
Pesti rakpart csónakokkal
olaj, vászon
90*130 cm
j.b.l.: Kárpáthy Jenő
ho: 1919-20-as kiállítási cédula