234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pesti rakpart csónakokkal

305. Kárpáthy Jenő (Debrecen, 1870 - Budapest, 1950)

Pesti rakpart csónakokkal

olaj, vászon

90*130 cm

j.b.l.: Kárpáthy Jenő

ho: 1919-20-as kiállítási cédula