234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csendélet szőlővel és gránátalmával, 1989

458. Butorov, Jurij Alexandrovics (1927 - )

Csendélet szőlővel és gránátalmával, 1989

olaj, farost

50*60 cm

j.b.f.: J. Butorov 89 (cirill betűs felirattal)