499. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)
"Vásári jelenet", 1885
olaj, karton
20,5*27 cm
j.j.l.: Deák Ébner L., ho. felirat: "Vásári jelenet 1885-ben Antwerpenben aranyérmet nyert"