234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Vásári jelenet", 1885

499. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

"Vásári jelenet", 1885

olaj, karton

20,5*27 cm

j.j.l.: Deák Ébner L., ho. felirat: "Vásári jelenet 1885-ben Antwerpenben aranyérmet nyert"