234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tengerihántás

772. Ligeti Erika (Budapest, 1934 - Szentendre, 2004)

Tengerihántás

bronz, fa talapzaton

32,8*24 cm

j.j.l.: L.E.