234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Freskóterv

81. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

Freskóterv

akvarell, papír

310*405 mm

j.k.l.: Lotz K.