234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Milói Vénusz

350. Javi, O. jelzéssel, 19. sz. második fele

Milói Vénusz

faragott alabástrom

m: 68 cm

j.h.o.: Prof. O. Javi

apró sérülésekkel