234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lábát törlő

349. Hatvany Ferenc, báró (Budapest, 1881 - Laussane, 1958)

Lábát törlő

színezett rézkarc, papír

285*220 mm

j.j.l.: pinx br Hatvany Ferenc