234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mulatságban, 1939

611. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)

Mulatságban, 1939

olaj, vászon

79*118 cm

j.j.l.: Győri Elek 939