234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Ott ül a fekete kulya, 1964"

728. Szigethy István (Erzsébetváros, 1891 - Nagymaros, 1966)

"Ott ül a fekete kulya, 1964"

linómetszet, papír

190*180 mm

j.j.l.: Szigethy 964 8/20