234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Asztali csendélet

681. Szigeti Jenő (Budapest, 1881 - 1944)

Asztali csendélet

olaj, vászon

50,5*60,5 cm

j.j.l.: Szigeti Jenő