234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tengerparti dűnék bárkákkal, 1906

345. Kiszeljov, Alexander Alexandrovics (Suomenlinna, 1838 - Szentpétervár, 1911)

Tengerparti dűnék bárkákkal, 1906

olaj, vászon

26,5*44,5 cm

j.j.l.: A. Kiszeljov 1906 9. (cirill betűkkel)