345. Kiszeljov, Alexander Alexandrovics (Suomenlinna, 1838 - Szentpétervár, 1911)
Tengerparti dűnék bárkákkal, 1906
olaj, vászon
26,5*44,5 cm
j.j.l.: A. Kiszeljov 1906 9. (cirill betűkkel)