338. Magyar - Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest, 1937)
"Koldus barát"
olaj, karton
19*38,5 cm
j.j.l.: Magyar Mannheimer G. ho.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula (152) és kiállítási cédula töredékek