234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Koldus barát"

338. Magyar - Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest, 1937)

"Koldus barát"

olaj, karton

19*38,5 cm

j.j.l.: Magyar Mannheimer G. ho.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula (152) és kiállítási cédula töredékek