234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Felhős táj

302. Nobillet, August Michel (1850-1914)

Felhős táj

olaj, fa

15,2*22 cm

j.b.l.: A. Nobillet; ho.: Ernst aukciós címke és Állami Zálogház raglap