234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szüret

590. Balás Attila, Sipeki (Budapest, 1906 - Budapest, 1976)

Szüret

olaj, falemez

82*65 cm

j.j.l.: Balás Attila; ho.: felirat