234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Családos udvar"

485. Gaál Ferenc (Debrecen, 1891 - Los Angeles, 1956)

"Családos udvar"

olaj, vászon

52*65 cm

j.j.l.: Gaál F.