234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Báró Splényi Ignác (1772 - 1840) testőrkapitány portréja

137. Magyar festő, 19. sz. első fele

Báró Splényi Ignác (1772 - 1840) testőrkapitány portréja

olaj, vászon

72*58 cm