234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Cigarettázó hölgy

612. Scheiber Hugó (Budapest, 1873 - Budapest, 1950)

Cigarettázó hölgy

pasztell, papír

56*40,5 cm

j.b.l.: Scheiber H.