234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mulatozó parasztok

213. Piloty, Ferdinand (Homburg, 1786 - München, 1844)

Mulatozó parasztok

litográfia, papír

250*190 mm

j.j.l.: F. Piloty del. (Adriaen Brouwer után)