234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Női portré, 1893

324. Hoffmann Ilona (1869 - ?)

Női portré, 1893

olaj, vászon

105,5*71 cm

j.b.l.: Hoffmann Ilona 1893

faragott, aranyozott florentin keretben