234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csendélet rézüsttel

455. Murin Vilmos (Budapest, 1891- Kispest, 1952)

Csendélet rézüsttel

olaj, vászon

66*92 cm

j.j.l.: Murin V.