234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nyírfaliget ősszel

292. Zeller Mihály, Peleskei (Nagypeleske, 1859 - ?)

Nyírfaliget ősszel

olaj, vászon

72*100 cm

j.j.l.: Zeller