234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hazatérés a zsákmánnyal VÉDETT - NO EXPORT

91. Hamilton jelzéssel, 1800 körül

Hazatérés a zsákmánnyal VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

69*97 cm

j.b.l.: Hamilton