234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ciklámen és karácsonyfa, 1965

617. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Ciklámen és karácsonyfa, 1965

akvarell, papír

370*535 mm

j.b.l.: BA