234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Trieste", 1930

516. Sztankó Gyula (1900 (?) - 1943 (?))

"Trieste", 1930

gouache, papír

350*505 mm

j.j.l.: Sztankó Gyula, b.l.: Trieste 1930