234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Diana és Actaeon

138. Rocca, Michele (Michele da Parma) (Parma, 1970-75 körül - Velence, 1751) -nak tulajdonítva

Diana és Actaeon

olaj, vászon

79*63 cm

ökörszemes keretben