234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lány vörös blúzban, 1905

314. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Lány vörös blúzban, 1905

olaj, vászon

74*48,5 cm

j.j.l.: Widder Félix 1905