424. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)
Ülő nő (Ülő asszony, Parasztasszony, Parasztnő, Parasztmenyecske), 1907
olaj, vászon
110*110 cm
j.b.f.: Kernstok Károly 907