234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ülő nő (Ülő asszony, Parasztasszony, Parasztnő, Parasztmenyecske), 1907

424. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)

Ülő nő (Ülő asszony, Parasztasszony, Parasztnő, Parasztmenyecske), 1907

olaj, vászon

110*110 cm

j.b.f.: Kernstok Károly 907