234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Toszkán parasztok

596. Emőd Aurél (Budapest, 1897 - Budapest, 1958)

Toszkán parasztok

olaj, vászon

100*69,5 cm

j.j.f.: Emőd